PURA láhev s pítkem TERMO 260ml Aqua

Kód: I9SAS
Neohodnoceno
Značka: Pura
730 Kč
NA DOTAZ

Pura láhve se navíc přizpůsobují a „rostou“ s Vaším dítětem. Jednoduchou výměnou uzávěrů se láhev mění z kojenecké láhve na láhev s náustkem, brčkem nebo sportovním uzávěrem či na skleničku na příkrmy a občerstvení. Můžete tak jednu láhev používat mnoho let. One Life… One Bottle™.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konečně bezpečná láhev vyrobená 100% bez plastových částí. S Pura lahvemi si můžete být jisti, že se do nápoje uvnitř neuvolňují žádné škodlivé látky a toxiny, ani příchutě a pachy jako je tomu u plastových lahví nebo lahví s plastovými víčky. Na ničem nezáleží víc než na zdraví Vašich dětí a Vás.

Kvalitní vakuová termoizolace udrží tekutinu teplou až 6 hodin a studenou až 24 hodin (s ledem).

Pura láhve se navíc přizpůsobují a „rostou“ s Vaším dítětem. Jednoduchou výměnou uzávěrů se láhev mění z kojenecké láhve na láhev s náustkem, brčkem nebo sportovním uzávěrem či na skleničku na příkrmy a občerstvení. Můžete tak jednu láhev používat mnoho let. One Life… One Bottle™.

Nejbezpečnější, nejuniverzálnější, lehká a nerozbitná ekologická láhev oceněná více než 35 oceněními.

  • První láhev na trhu 100% bez plastových částí a jediná láhev, která získala certifikát Made Safe® .
  • Vakuová termoizolace udrží tekutinu teplou až 6 hodin a studenou až 24 hodin (s ledem).
  • Baby Grows… Bottle Evolves™ – patentovaný systém umožňuje použít jakoukoli Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Jednoduše tak změníte kojeneckou láhev na láhev s náustkem, brčkem, nebo sportovním uzávěrem nebo s použitím těsnícího disku na skleničku na příkrmy a drobné občerstvení. Jednu láhev tak můžete používat léta a zároveň šetříte peníze i životní prostředí.

  • Láhev a objímka jsou vyrobeny z prvotřídní potravinářské nerezové oceli třídy 304 (18/8) a ostatní části ze silikonu nejvyšší medicínské kvality.

  • Bez BPA, PVC, ftalátů a bez jakýchkoli jiných nebezpečných látek a toxinů, testováno podle směrnic EU.
  • Pura náustek s membránou proti rozlití vyrobený ze silikonu medicínské kvality. Láhev je kompatibilní také s náustky nebo dudlíky mnoha jiných značek.
  • Měřítko na vnitřní straně pro pohodlné a přesné dávkování.
  • Součástí je silikonová víčka chránící náustek a vyměnitelný barevný silikonový návlek na láhev pro lepší uchopení a izolaci.
  • Nevhodné do myčky nádobí. Pro zachování termoizolačních vlastností doporučujeme láhev mýt ručně. Nesterilizovat.
  • Doživotní zaruka na části z nerezové oceli. Nevztahuje se na mechanické poškození láhve.

 Váha: 182g

Rozměry: 5,7 x 19,6cm

Balení obsahuje: nerezovou láhev s vakuovou termoizolací 260ml, nerezovou objímku, silikonový netekoucí náustek, silikonový návlek a víčko

Doplňkové parametry

Kategorie: Termoobaly a termosky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: