PURA silikonová netekoucí slámka

Kód: ST02
Neohodnoceno
Značka: Pura
190 Kč –2 %
PURA silikonová netekoucí slámka
190 Kč –2 % 185 Kč
SKLADEM

Pura brčka je vyrobena ze 100% silikonu medicínské kvality. Slámka je složena ze dvou částí, díky čemuž lze pít z láhve dvěma způsoby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První čistě silikonový brčkový systém na trhu. Pura brčka je vyrobena ze 100% silikonu medicínské kvality. Slámka je složena ze dvou částí, díky čemuž lze pít z láhve dvěma způsoby: Použitím obou částí lze sát brčkem běžným způsobem (láhev ve svislé poloze). Odebráním spodní části brčka lze pít z láhve stejně jako s použitím náustku (láhev nakloněná dnem vzhůru). V obou případech je brčka díky membráně v horní části netekoucí a nehrozí žádné rozlití.

Any Bottle… Any Lid™ – patentovaný systém umožňuje použít jakoukoli Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Slámkový set je tedy kompatibilní se všemi Pura lahvemi (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, nebo termo lahvemi 260ml a 650ml).

Baby Grows… Bottle Evolves™ – Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám. Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev nebo láhev s náustkem na láhev s brčkem a později se sportovním uzávěrem tak, že výměníte jen silikonovou část. Šetřete tak peníze i přírodu.

 Balení obsahuje 1 ks Pura silikonová brčka

  • 2 oddělitelné části zabezpečují jednodušší čištění a variabilní použití – ve svislé poloze s použitím vnitřní části brčka, nebo dnem vzhůru jako náustek bez použití vnitřní části brčka
  • Membrána proti rozlití
  • Pura brčka je jako jediná na trhu je vyrobena ze 100% silikonu medicínské kvality, bez jakýchkoli plastových částí, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek
  • Splňuje normy EN14350, FDA, CPSC a nařízení EU 10/2011
  • Chráněno patentem

Doplňkové parametry

Kategorie: Savičky, pítka a brčka
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: