PURA antikolikové savičky VentTM NATURAL 2ks Střední Průtok

Kód: N02MF
Neohodnoceno
Značka: Pura
185 Kč
SKLADEM

Pura antikoliková savička Natural Vent  je navržena tak, aby co nejvíce napodoňovala variabilní průtok mléka podobně, jako je tomu při kojení dítěte z prsu. Jeho jedinečný tvar umožňuje lepší přisátí dítěte během krmení, což spolu s prodlouženým antikolikovým ventilem dudlíku zásadně redukuje potíže s kolikou a kojeneckým refluxem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pura antikoliková savička Natural Vent  je navržena tak, aby co nejvíce napodoňovala variabilní průtok mléka podobně, jako je tomu při kojení dítěte z prsu. Jeho jedinečný tvar umožňuje lepší přisátí dítěte během krmení, což spolu s prodlouženým antikolikovým ventilem dudlíku zásadně redukuje potíže s kolikou a kojeneckým refluxem. Podle úrovně průtoku (pomalý, střední, rychlý, na kaše) mají Pura dudlíky jeden, dva nebo tři otvory nebo otvor ve tvaru „Y“ pro ještě rychlejší průtok nebo hustší pokrmy.

 Any Bottle… Any Lid™ – patentovaný systém umožňuje použít jakoukoli Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Dudlík je tedy kompatibilní se všemi Pura lahvemi (150ml, 325ml, 550ml, 850ml, nebo termo lahvemi 260ml a 650ml). 

Baby Grows… Bottle Evolves™ – Pura láhve se přizpůsobují Vašim potřebám. Nekupujte pokaždé novou láhev. Jednoduše změňte kojeneckou láhev na láhev s náustkem / brčkem / sportovním uzávěrem tak, že výměníte jen silikonovou část. Šetřete tak peníze i přírodu. 

  • Balení obsahuje 2ks silikonového dudlíku Pura Natural Vent
  • Vyroben ze 100% silikonu medicínské kvality, bez obsahu BPA, PVC, ftalátů a jiných nebezpečných látek
  • 4 úrovně průtoku, jedinečný tvar a prodloužený antikolikový ventil
  • Splňuje normy EN14350, FDA, CPSC, nařízení EU 10/2011
  • Chráněno patentem

Doplňkové parametry

Kategorie: Savičky, pítka a brčka
Záruka: 2 roky
Varianta: Střední Průtok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: