PURA nerezová láhev se sportovním uzávěrem 850ml Aqua

Kód: B28BMAS
Neohodnoceno
Značka: Pura
710 Kč
NA DOTAZ

Pura láhve se navíc přizpůsobují vašim potřebám. Jednoduchou výměnou uzávěrů se láhev mění z láhve se sportovním uzávěrem na láhev s náustkem, brčkem nebo na nádobu na drobné pokrmy. Můžete tak jednu láhev používat mnoho let. One Life… One Bottle™.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konečně bezpečná láhev vyrobená 100% bez plastových částí. S Pura lahvemi si můžete být jisti, že se do nápoje uvnitř neuvolňují žádné škodlivé látky a toxiny, ani příchutě a pachy jako je tomu u plastových lahví nebo lahví s plastovými víčky. Na ničem nezáleží víc než na Vašem zdraví.

Pura láhve se navíc přizpůsobují vašim potřebám. Jednoduchou výměnou uzávěrů se láhev mění z láhve se sportovním uzávěrem na láhev s náustkem, brčkem nebo na nádobu na drobné pokrmy. Můžete tak jednu láhev používat mnoho let. One Life… One Bottle™.

Nejbezpečnější, nejuniverzálnější, lehká a nerozbitná ekologická láhev oceněná více než 35 oceněními.

  • První láhev na trhu 100% bez plastových částí a jediná láhev, která získala certifikát MADE SAFE® .
  • Any Bottle… Any Lid™ – patentovaný systém umožňuje použít jakoukoli Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Jednoduše tak změníte sportovní láhev na láhev s náustkem, brčkem, nebo s použitím těsnícího disku na nádobu na drobné pokrmy. Jednu láhev tak můžete používat léta a zároveň šetříte peníze i životní prostředí.
  • Láhev a objímka jsou vyrobeny z prvotřídní potravinářské nerezové oceli třídy 304 (18/8) a ostatní části ze silikonu nejvyšší medicínské kvality.

  • Bez BPA, PVC, ftalátů a bez jakýchkoli jiných nebezpečných látek a toxinů, testováno podle směrnic EU.
  • Pura Big Mouth sportovní uzávěr je vyroben ze 100% silikonu medicínské kvality. Malý otvor pro pití eliminuje rozlití a ventil zároveň zajišťuje plynulý tok tekutin. Víko uzávěru výborně těsní. Jednoduchý design bez nedostupných částí pro snadné čištění.
  • Součástí je vyměnitelný barevný silikonový návlek na láhev pro lepší uchopení a izolaci.
  • Vhodné do myčky nádobí.
  • Doživotní záruka na části z nerezové oceli. Nevztahuje se na mechanické poškození láhve.
  • Pura Big Mouth sportovní uzávěr není vhodný pro sycené a horké nápoje!

 Objem celkem: 850ml

Váha: 242g

Rozměry: 7 x 24cm

Balení obsahuje: nerezovou láhev 850ml, nerezovou objímku, silikonový sportovní uzávěr Pura Big Mouth, silikonový návlek s ouškem

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahvičky a hrnečky
Záruka: 2 roky
Varianta: Aqua

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: