PURA nerezová kojenecká láhev 150ml Aqua

Kód: K5NAS
Neohodnoceno
Značka: Pura
500 Kč
NA DOTAZ

Pura láhve se navíc přizpůsobují a „rostou“ s Vaším dítětem. Jednoduchou výměnou uzávěrů se láhev mění z kojenecké láhve na láhev s náustkem, brčkem nebo sportovním uzávěrem či na skleničku na příkrmy a občerstvení.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Konečně bezpečná láhev vyrobená 100% bez plastových částí. S Pura lahvemi si můžete být jisti, že se do nápoje uvnitř neuvolňují žádné škodlivé látky a toxiny, ani příchutě a pachy jako je tomu u plastových lahví nebo lahví s plastovými víčky. Na ničem nezáleží víc než na zdraví Vašich dětí a Vás.

Pura láhve se navíc přizpůsobují a „rostou“ s Vaším dítětem. Jednoduchou výměnou uzávěrů se láhev mění z kojenecké láhve na láhev s náustkem, brčkem nebo sportovním uzávěrem či na skleničku na příkrmy a občerstvení. Můžete tak jednu láhev používat mnoho let. One Life… One Bottle™.

Nejbezpečnější, nejuniverzálnější, lehká a nerozbitná ekologická láhev oceněná více než 35 oceněními.

  • První láhev na trhu 100% bez plastových částí a jediná láhev, která získala certifikát Made Safe® .
  • Baby Grows… Bottle Evolves™ – patentovaný systém umožňuje použít jakoukoli Pura láhev s jakýmkoli Pura uzávěrem. Jednoduše tak změníte kojeneckou láhev na láhev s náustkem, brčkem, nebo sportovním uzávěrem nebo s použitím těsnícího disku na skleničku na příkrmy a drobné občerstvení. Jednu láhev tak můžete používat léta a zároveň šetříte peníze i životní prostředí.

  • Láhev a objímka jsou vyrobeny z prvotřídní potravinářské nerezové oceli třídy 304 (18/8) a ostatní části ze silikonu nejvyšší medicínské kvality.

  • Bez BPA, PVC, ftalátů a bez jakýchkoli jiných nebezpečných látek a toxinů, testováno podle směrnic EU.
  • Antikoliková savička Pura Natural Vent Nipple s pomalým průtokem vyrobená ze silikonu medicínské kvality. Láhev je kompatibilní s dudlíky mnoha jiných značek.
  • Měřítko na vnitřní straně pro pohodlné a přesné dávkování.
  • Součástí je silikonový víčko chránící dudlík a vyměnitelný barevný silikonový návlek na láhev pro lepší uchopení a izolaci.
  • Vhodné do myčky nádobí.
  • Doživotní záruka na části z nerezové oceli. Nevztahuje se na mechanické poškození láhve.

 

Objem celkem: 150ml

Objem značený: 100ml

Váha: 118g

Rozměry: 5,7 x 12,7cm

Balení obsahuje: nerezovou láhev 150ml, nerezovou objímku, antikolikový dudlík Pura Natural Vent Nipple (pomalý průtok), silikonový návlek, silikonový víčko

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahvičky a hrnečky
Záruka: 2 roky
Varianta: Aqua

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: