AVENT kojenecká láhev NATURAL RESPONSE 260ml Žirafa

Kód: 989691
Neohodnoceno
Značka: Avent
299 Kč
NA DOTAZ

Savička Natural Response uvolňuje mléko pouze tehdy, když dítě aktivně pije. Dítě tak může pít, polykat a dýchat přirozeným rytmem, podobně jako z prsu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Savička Natural Response uvolňuje mléko pouze tehdy, když dítě aktivně pije. Dítě tak může pít, polykat a dýchat přirozeným rytmem, podobně jako z prsu. Snadno lze tak kombinovat kojení a krmení z lahvičky.

  • 1 lahev o objemu 260 ml
  • Savička s průtokem 3 (1m+)
Dudlík uvolňuje mléko, když dítě aktivně pije

Dudlík Natural Response funguje v souladu s přirozeným rytmem krmení dítěte, takže lze snadno kombinovat kojení a krmení z lahve. Má unikátní otvor, který uvolňuje mléko pouze tehdy, když dítě aktivně pije. Když tedy dítě pití přeruší, aby polklo a nadechlo se, tok mléka se přeruší také.

Přirozené přisátí díky savičce ve tvaru prsu

Široká, měkká a pružná savička je navržena tak, aby napodobovala tvar a povrch prsu a pomáhala tak dítěti pohodlně se přisát a nakrmit.

Navržené ke snížení rizika koliky a bolavého bříška

Antikolikový ventil je navržen tak, aby během krmení nevnikal do bříška dítěte vzduch a snížilo se tak riziko koliky a bolesti.

Konstrukce savičky zabraňuje kapání, rozlití mléka a jeho plýtvání

Unikátní otvor savičky je navržen tak, aby se z něj uvolňovalo mléko pouze při krmení dítěte. Můžete si tak být jisti, že nedojde k vylití mléka doma ani na cestách.

Vyberte pro vaše dítě savičku se správným průtokem

Každé dítě se krmí jinak a vyvíjí se vlastním tempem. Navrhli jsme několik rychlostí průtoku savičky, abyste mohli pro vaše dítě najít ten správný, a dětskou láhev si tak přizpůsobit. Všechny savičky Natural Response jsou vyrobeny z měkkého silikonu.

Snadné použití, jednoduché čištění a rychlé sestavení

Široké hrdlo dětské láhve zajišťuje snadné plnění i umývání. Láhev má jen několik částí, proto se snadno a rychle sestavuje.

Snadné uchopení i pro malé ručičky

Tato ergonomická dětská láhev se snadno drží v libovolném úhlu a během krmení zajišťuje maximální pohodlí. Bude se snadno držet vám i malým ručičkám vašeho miminka.

Snadné použití, jednoduché čištění a rychlé sestavení

Široké hrdlo lahve zajišťuje snadné plnění i umývání. Láhev má jen několik částí, proto se snadno a rychle sestavuje.

Kompatibilní s celou řadou Philips Avent

Kombinujte části našich odsávaček mateřského mléka, dětských láhví a hrnečků, a vytvořte si tak výrobek přizpůsobený vašim potřebám.

Savičky a dětské láhve Natural Response neobsahují BPA*

Dětské láhve Philips Avent Natural Response jsou vyrobeny z materiálu neobsahujícího BPA*.

Buďte trpěliví a nechte dítě, aby si zvyklo

Naše nové kojenecké lahve Natural Response jsou jiné než kojenecké lahve s volným průtokem. Stejně jako u kojení se proto jejich správné použití může podařit až na několikátý pokus. To je naprosto přirozené.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lahvičky a hrnečky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: