REER zábrana plexi PURISTIC DESIGNLINE

Kód: 46031
Neohodnoceno
Značka: Reer
5 090 Kč
SKLADEM

Zábrana Puristic DesignLine Plexi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábrana Puristic DesignLine Plexi

Dokonalá kombinace bezpečnosti, čistého designu a pohodlí se harmonicky sladí s vaším moderním životem

  • Šířka plynule nastavitelná: vhodná pro šířky průchodu 76 - 96,5 cm; s rozšířeními do 124,5 cm
  • Montážní výška: 77 cm

Barevný zabudovaný indikátor nejen usnadňuje montáž a průběžnou kontrolu, ale také bezpečnost. Extra silné akrylové sklo zajišťuje vysokou bezpečnost.

Vytvořte bezpečné prostředí

Nehoda malých dětí se stává bohužel velmi rychle. Jakmile začnou děti lézt a začnou zkoumat své okolí, je dobré pro děti nevhodné místnosti, jako je kuchyň nebo koupelna, kde jsou nebezpečná zařízení nebo čisticí prostředky, zabezpečit. Ropálené plotýnkye, léky nebo čisticí prostředky magicky přitahují děti a někdy mohou způsobit vážná zranění, jako jsou popáleniny nebo otravy. Se zábranou dveří můžete zajistit místnosti, kde se skrývá nebezpečí a tím vaše dítě chránit před zraněním. Dávejte pozor na vaše dítě!

Design se setkává s bezpečnostní dveřní zábrana - moderní a bezpečná

Výrobky orientované na design jsou stále důležitější ve všech oblastech života. Zejména v návrhu obytných prostor, jako jsou kuchynň a obývací pokoj. Reer reaguje na tento trend a představuje řadu DesignLine: krásný design v souladu s nejvyšší bezpečností.

Extra silné plexisklo nejen zajišťuje vysokou bezpečnost, ale se svým čistým designem harmonicky zapadá do vaší moderní domácnosti.

Zábrana na dveře je flexibilní díky adaptabilní šířce

Nastavitelná šířka 76 - 96,5 cm se optimálně přizpůsobuje šířce vašich dveří a průchodů. Díky dvěma přídavným rozšířením může být zábrana Puristic dále prodloužena o 7 cm. Pro extrémně široké průchody jsou k dispozici další rozšíření (k zakoupení samostatně). Maximálně šesti prodlouženími může být zábrana dveří prodloužena až na šířku 124,5 cm.

Bezpečnostní uzávěr zábrany

Easy Shut-lock systém s ukazatelem uzamčení

Uzamykací systém EasyShut zamezuje dětem otevření zábrany, ale pro dospělé je snadné jej ovládat jednou rukou. Malý stisk je dostatečný pro zavření a zábrana dveří se automaticky zablokuje. Barevný indikátor integrovaný do rukojeti zobrazuje vizuálně, zda je zábrana správně uzavřená a poskytuje tak ještě větší bezpečnost.

Dveřní zábrana s větší bezpečností ve tmě díky světelné liště NightSafe

Přiložená světelná lišta NightSafe je jednoduše připevněna ke spodní části upínacího rámu. Rozsvítí se až na 12 hodin. Zajišťuje větší bezpečnost v noci.

Podrobnosti:

  • variabilně nastavitelná šířka 76-96,5 cm
  • s rozšířením až na 124,5
  • montážní výška: 77 cm
  • Materiál: hliník, plast, bezpečnostní akrylové sklo
  • Barva: antracit
  • Obsah: 1 x zábrana, 2 x prodloužení, 1 x montážní sada, 1 x NightSafe

Velikost balení: 77,5 cm x 7,5 cm x 86,5 cm (š x v x h)

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: