REER zábrana plexi na dveře a schody CLEARVISION

Kód: 46021
Neohodnoceno
Značka: Reer
7 390 Kč
SKLADEM

Zábrana dveří / schodišť ClearVision DesignLine Plexi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábrana dveří / schodišť ClearVision DesignLine Plexi

Dokonalá kombinace bezpečnosti, čistého designu a pohodlí se harmonicky sladí s vaším moderním domovem. Snadná montáž a demontáž umožňuje flexibilní používání u prarodičů nebo na různých místech v domě.

  • Šířka plynule nastavitelná: vhodná pro šířku průchodu 74-100 cm
  • Montážní výška: 78 cm
  • Bezbariérová: nevyžaduje upínací rám
  • Věková doporučení: 6 - 24 měsíců

Vytvořte bezpečné prostředí

Nehoda malých dětí se stává bohužel velmi rychle. Jakmile začnou děti lézt a začnou zkoumat své okolí, je dobré pro děti nevhodné místnosti, jako je kuchyň nebo koupelna, kde jsou nebezpečná zařízení nebo čisticí prostředky, zabezpečit. Ropálené plotýnkye, léky nebo čisticí prostředky magicky přitahují děti a někdy mohou způsobit vážná zranění, jako jsou popáleniny nebo otravy. Se zábranou dveří můžete zajistit místnosti, kde se skrývá nebezpečí a tím vaše dítě chránit před zraněním. Dávejte pozor na vaše dítě!

Obzvláště flexibilní zábrana dveří a schodišť díky různým možnostem použití a nastavitelným šířkám

Díky rychlému montážnímu systému EasyFix a nastavitelné šířce 74 - 100 cm lze systém ClearVision snadno a rychle používat na různých místech.

Design se setkává s bezpečnostní dveřní zábrana - moderní a bezpečná

Výrobky orientované na design jsou stále důležitější ve všech oblastech života. Zejména v návrhu obytných prostor, jako jsou kuchynň a obývací pokoj. Reer reaguje na tento trend a představuje řadu DesignLine: krásný design v souladu s nejvyšší bezpečností.

Díky mimořádně silnému akrylátovému sklu zajišťuje ClearVision nejen vysokou bezpečnost, ale se svým čistým designem harmonicky zapadá do vaší moderní domácnosti.

Dveřní a schodišťová zábrana rychlá a snadná montáž díky systému EasyFix

Hliníkové lišty rychloupínací soustavy EasyFix lze namontovat jen v několika rychlých krocích bez námahy a bez zdlouhavého měření. ClearVision se poté zavěsí do kolejnic - a hotovo. Aby nedošlo k poškození rámu dveří, může být EasyFix instalován i před rámem dveří. Pokud je EasyFix namontován na několika místech v domě (dodatečné hliníkové kolejnice jsou k dispozici samostatně), dveře zábrany mohou být použity samostatně kdekoli. Při nepoužívání jsou hliníkové kolejnice téměř neviditelné.

Dětská pojistka

Active Lock zamykání s ukazatelem uzamčení

Dvojité zamykání funkční rukojeti zamezuje dětem otevření zábrany, ale pro dospělé je snadné jej ovládat jednou rukou. Barevný indikátor integrovaný do rukojeti zobrazuje vizuálně, zda je zábrana správně uzavřená a poskytuje tak ještě větší bezpečnost.

Dveřní a schodišťová zábrana bez upínacího rámu plná šířka průchodu

Zábrana ClearVision nevyžaduje upínací rám. Umožňuje tak bezbariérový průchod a je ideální pro montáž na vrchní část schodiště. Prvek dveří lze zcela otevřít v obou směrech. K dispozici je zarážka pro omezení směru otevírání.

Podrobnosti:

  • variabilně nastavitelná šířka 74-100 cm
  • montážní výška: 78 cm
  • Materiál: hliník, plast, bezpečnostní akrylové sklo
  • Barva: antracit, hliník
  • Obsah: 1 x zábrana, 1 x montážní sada, 1 x sada lišt

Velikost balení: 76,5 cm x 7,5 cm x 84,5 cm (š x v x h)

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezpečnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: