ZEBRA&ME kapsičky na opakované použití 2ks Kosmonaut/Zebra

Kód: ZM0032P
Neohodnoceno
Značka: Zebra&Me
109 Kč
NA DOTAZ

Naplňte oblíbeným kašovitým příkrmem, ovocným nebo zeleninovým pyré, smoothie, jogurtem nebo krémovým dezertem,… Použijte znovu a znovu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naplňte oblíbeným kašovitým příkrmem, ovocným nebo zeleninovým pyré, smoothie, jogurtem nebo krémovým dezertem,… Použijte znovu a znovu. 

  • Plnitelné kapsičky pro opakované použití
  • Široký otvor se zipem pro snadné plnění a čištění
  • Lze mýt v myčce nádobí i mrazit
  • Neobsahují BPA, PVC ani ftaláty, vhodné pro styk s potravinami, testovány podle norem EU
  • Ekonomická a ekologická alternativa k příkrmům v jednorázových kapsičkách
  • Objem cca 150ml

 

Ideální řešení… 

  • ven a na cestách. Žádné lžicky, žádné talířky či sklenice, žádný nepořádek. I bez pomoci maminčin, jednoduše, samostatně as radostí. V autě, v letadle, v parku, u vody, ve školce, na návštěvě či na nákupech… kdekoli jste, Vaše děti si mohou užívat zdravého papání z oblíbené kapsičky. 
  • při alergii / dietách. Domácí dobroty bez alergenů, přídatných látek a konzervantů můžete nyní dopřát svým nejmilejším i ve formě oblíbených kapsiček. Tak víte přesně, co je uvnitř a na tom záleží nejvíc. 
  • při odmítání stravy. Dětem se kapsičky díky veselé grafice velmi líbí. Jsou nadšené když se mohou krmit zcela samostatně bez pomoci. Ani je nenapadne protestovat proti mrkvičce či špenátu ve Vaší dobrůtce. Nyní můžete mít plnou kontrolu nad nutričním příjmem svých dětí. 
  • pro zaneprázdněné rodiče. Nestíháte připravovat domácí stravu každý den? Připravte více porcí najednou a naplněné kapsičky dejte zamrazit. Budete tak mít připravenou zdravou stravu na několik dní, kdy to opravdu budete potřebovat. Stačí kapsičku ohřát ve vodní lázni.

 

Čištění: Myjte ručně v teplé vodě se saponátem, použijte kartáč na láhve, vypláchněte čistou vodou a nechte důkladně vyschnout. Pro mytí v myčce nádobí odkruťte víčko a nasuňte kapsičku otevřeným zipem přes hroty horního koše myčky. 

Plnění: Ujistěte se, že víčko je přikroucené. Kapsičku naplňte přes otevřený zip na spodní části použitím lžíce, nálevky, nebo jednoduše Vaši dobrotu do kapsičky nalijte. Vyvarujte se horkému obsahu, mohli byste se popálit. Abyste zabezpečili bezvadné těsnění, naplňte kapsičku jen do cca ¾ obsahu a důkladně uzavřete zip. Přejeďte tlakem dvou prstů ještě jednou po celé délce zipu, abyste se ujistili, že všechny drážky zipu do sebe zapadly.

Naplněné kapsičky můžete použít nebo zamrazit. Nepřeplňujte, obsah se zmrazením zvětší.

Pro ohřev stravy ponořte kapsičku do teplé vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skladování jídla
Záruka: 2 roky
Varianta: osmonaut/Zebra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: