Aktuality

Vážení zákazníci,

Vláda České republiky rozhodla s účinností od 14. 3. 2020 od 6:00h o uzavření všech obchodů, s výjimkou prodejen potravin, lékáren, drogérií, čerpacích stanic a některých dalších.

V souladu s tímto usnesením je naše kamenná prodejna do odvolání uzavřena.
Nadále si však můžete vyzvedávat své e-shopové objednávky s osobním odběrem a to od pondělí do pátku vždy v době od 9:00hod. do 15:00hod. Prosíme o platbu platební kartou nebo přes platební bránu GoPay,.

Celý sortiment si můžete objednat na našem e-shopu kde fungujeme bez omezení a balíčky denně odesíláme. Při objednávce přes e-shop prosíme o platbu převodem nebo platební bránu GoPay.

Po celou dobu omezeného režimu jsme Vám od 9:00hod. do 19:00hod. k dispozici na telefonních číslech:
+420 774 686 598
+420 601 252 255

Dále s Vámi zůstáváme v kontaktu na e-mailu, sociálních sítích, chatovacím okénku na e-shopu a v případě zájmů a potřeby jsme pro Vás zřídili linku pro videohovory.

Jako poděkování, že s námi zůstáváte i v této nelehké situaci jsme pro Vás připravily 20% slevu na vybrané značky.
Sleva se vztahuje pouze na produkty, u kterých je uvedeno SKLADEM a nevztahuje se na již zlevněné zboží.
Po dobu akce je nutná platba převodem, přes platební bránu GoPay nebo platební kartou.  

  Pro nákup použijte slevový kód: DEKUJEME

Slevový kód lze využít od 25.03.2020 00:00hod. do 31.03.2020 23:59hod.

*slevy nelze kombinovat ani sčítat
*slevu nezle uplatnit na již dříve vytvořené objednávky

Vybrané značky se slevou:
Aeromoov, Agnesion, Aquaint, Arianna, Autex Baby, Avent, B.Toys, Baby Bites, Baby Dab, Baby Fehn, Baby Nellys, Babydan, Babylonia, Babymoov, Babyono, Badabulle, Badum, Bambino Mio, Bébé-Jou, Belt Upp, Bestway, Bibs, Bizzi Growin, Bjällra, B-Kids, Bo Jungle, Bright Starts, Candide, Canpol Babies, Carriwell, Ceba Baby, Clippasafe, Cuddleco, Danihel Petr, Diono, Done By Deer, Dooky, Elodie Details, Emitex, Eoné, Ewan, First, Floo For Baby, Happy Horse, Hauck, Childhome, Intex, Jabadabado, Kietla, Kikko, Little Dutch, Lodger, Lovi, Luma, Mamatti, Manduca, Medela, Mocc Ons, Nicol, Noby, Nuk, Nuvita, Odenwälder, Pinkie, Prima Baby, Pura, Rockit, Sassy, Shnuggle, Silvercloud, Sim, Skip Hop, Sock Ons, Squeasy Gear, Suavinéx, Taf Toys, Thermos, Tiamo, Tikiri, Tiny Love, Träumeland, Twistshake, Vitamed, Vulli, Wickelkinder, Yookidoo.


O případných změnách tohoto režimu Vás budeme informovat s ohledem na vývoj situace a vládou přijatých opatření.


BABYCAR s.r.o.