XANDY dětské vodící a zajišť. řemínky/ kšíry do kočárku Khaki

Kód: XAN.KHA
Neohodnoceno
Značka: Xandy
269 Kč
Obvykle do 4 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

XANDY DĚTSKÉ VODÍCÍ A ZAJIŠŤOVACÍ ŘEMÍNKY/KŠÍRY DO KOČÁRU

 

Tento výrobek byl vyvinut pro používání v hlubokém i sportovním kočárku a dětské židličce pro omezení pohybu s následným zabráněním pádu dítěte nebo k použití jako vodítko. Výrobek není určen k omezení pohybu v dětské kabele ani postýlce. Nepoužívejte popruhy v motorovém vozidle s výjimkou případů, kdy je těleso kočárku opatřeno vhodnými body k uchycení popruhů a je připevněno na místě patřičným zařízením. Popruhy nejsou konstruovány jako zádržný systém k autosedačce.

 

Popruhy mají posuvnou délku ramínek (0-44cm), pásového řemínku (0-64cm) a úchytných řemínků (16-50cm). Délka ramínek a pasového řemínku musí být upravena tak, aby nebyly popruhy na těle volné a dítě z nich nemohlo pohybem vysvléct. Popruh se nasazuje přezkou (trojzubcem) v pase na záda, aby si ji dítě nerozeplo. Na prsou dítěte je ,,hrazdička" spojující ramenní řemínky, které se na zádech kříží.

 

Přichycení popruhů ke kočárku (židličce) lze buď karabinou k vhodnému pevnému bodu na kočárku (židličce) nebo popruhem kolem konstrukce kočárku (židličky), kdy se následně zapne karabina na trojúhelník (event. kroužek) na úchytném řemínku. Vždy se ujistěte, zda jsou úchytné řemínky náležitě připevněny. Jejich délka musí omezit volný pohyb dítěte tk, aby se mu zabránilo zaujmout polohu, při které vznikne riziko jeho vypadnutí nebo převážení kočárku (židličky). Přes použití popruhů nesmí být dítě ponecháno bez dozoru. Při použití popruhů jako vodítko jsou tyto popruhy upnuty na tělo výše uvedeného způsobu a úchytné řemínky spojené k sobě karabinami slouží jako vodící řemínek, jehož délku lze nastavit.

 

Údržba: 

  • Popruhy lze prát v ruce za použitích běžných pracích prostředků ve vodě do 40°.
  • Poté vymáchat v čisté vodě, nechat okapat a usušit při pokojové teplotě.
  • Při praní nesundávejte plastové komponenty, aby nedošlo k jejich chybnému navlečení.
  • Nežehlete

 

Složení: 

  • polyester 45%
  • silon 5%
  • plst vlněná 35%
  • polypropylen 15%

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální doplňky
Záruka: 2 roky
Varianta: Khaki

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: