CLIPPASAFE zpětné zrcátko

Kód: CS580
1 hodnocení
Značka: Clippasafe
530 Kč
SKLADEM

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

CLIPPASAFE

 

 

Je průkopníkem v oblasti bezpečnosti dětí na trhu, neustále buduje svoji pověst vývojem nových výrobků a dodává všem hlavním britským maloobchodním prodejcům naše vlastní výrobky Clippasafe. 

 

Společnost vyrábí dětské bezpečnostní produkty více než 50 let. Všechno to začalo, když Gordon Cheetham jako první vyrobil řadu dětských bezpečnostních popruhů koncem 50. let. 

 

Když Gordonovi synové Roger a Russel v roce 1988 převzali podnik, uvědomili si, že je to ideální příležitost jak pokračovat ve šlépějích jejich otce a pracovat na výrobě nových a inovativních výrobků. 

 

Po průzkumu trhu zjistili, že mnozí rodiče si nebyli vědomi mnohých nebezpečí, které číhají každý den na jejich zvídavé děti. S tímto zjištěním, začali pracovat na tom, jak by mohli vyřešit rostoucí počet dětských bezpečnostních otázek jak doma tak i venku.

 

Po hodně náročné práci a po mnoha návrzích, vyvinula značka Clippasafe do celého světa dětské bezpečnostní produkty a od té doby jsme se nikdy neohlédli zpět. 

 

"Dnešní rodiče jsou více nezávislí a méně spoléhají na pomoc svých vlastních rodičů při výchově dětí, a často jim tak chybí životní zkušenosti. Existuje mnoho potenciálních rizik jak doma tak venku, které si rodiče neuvědomují, takže my se snažíme jim zajistit základní prostředky k výchově a k minimalizaci nebezpečí." říká Roger Cheetham, generální ředitel a otec tří dětí. 

 

 

ZRCÁTKO DO AUTA DO PROTI SMĚRU JÍZDY

 

  • Clippasafe Vám umožní pohodlné a bezpečné cestování autem i s dítětem na zadní sedačce.
  • Bezpečnostní zrcátko do auta View Mirror umístíte pomocí přísavky na čelní sklo auta, kdy můžete sledovat Vaše dítě bez nutnosti zastavení nebo přerušení pozornosti při řízení vozidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k autosedačkám
Záruka: 2 roky
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
G Avatar autora 21.6.2020 12:52
Super! Doporučuju.
Odpovědět