Společnost

Dobrý den,

jmenuji se Lída Lundová a jsem majitelkou firmy Babycar (kočárky, autosedačky), kterou jsem založila v roce 1995. S prodejem kočárků, autosedaček, dětských postýlek a jiných potřeb pro děti mám tedy dlouholeté zkušenosti a ráda se s vámi o ně podělím.

Srdečně Vás vítám na internetových stránkách www.babycar.cz. Naleznete zde kompletní nabídku výrobků mnoha renomovaných firem s nabídkou širokého sortimentu potřeb pro vaše zlatíčka a také pro vás, (nejen) nastávající rodiče. Byla bych ráda, abyste věděli, že největší důraz kladu vždy na spokojenost zákazníka. Přeji si, aby nákup u nás byl vždy radostný, výběr zboží jednoduchý, abyste dostali radu, pokud sami nevíte a abychom vám vyhověli, pokud naopak přesně víte co potřebujete.

 

Pokud na těchto stránkách nenajdete co hledáte, také se ozvěte, sortiment postupně přidáváme a v kamenné prodejně máme i zboží, které zde nenaleznete.

Ráda bych Vás také tímto pozvala do naší kamenné prodejny, kde zákazníka vždy rádi přivítáme, snažíme se o individuální přístup a profesionální předvedení každého námi nabízeného zboží. Spokojenost zákazníka je i naše spokojenost! Přejeme si, abyste z nákupu u nás odcházeli s pocitem, že o vás bylo dobře postaráno a že se k nám zase rádi vrátíte. Vždyť narození miminka je to nejkrásnější, co Vás může potkat a nákup věciček potřebných má být radostí.

 

Adresu kamenné prodojeny naleznete v kontaktech.

Vybírejte, zkoumejte, porovnávejte a ptejte se. Na Vaše dotazy, postřehy a objednávky se těším. Děkuji, že jste si vybrali Babycar.

Lída Lundová s kolektivem.

Rychlé doručení v ČR a SR

Zboží skladem odesíláme v den objednávky. Možnost osobního odběru v Brně.

Zákaznická podpora

S výběrem zboží Vám pomůže náš odborně školený personál.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000 Kč máte dopravu zdarma.