Platební podmínky

Tyto platební podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.babycar.cz. Platit můžete v současné době těmito způsoby:

 

dobírkou

tento způsob platby zvolíte v případě, že si zboží necháte dovézt  přepravní společností GEIS nebo DPD  (bližší info o cenách v DODACÍCH PODMÍNKACH)

Pokud je cena zboží  nad 3.000Kč včetně DPH poštovné po ČR neúčtujeme.

 

platební brána

Po odeslání objednávky má Zákazník možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení eshopu, který může expedovat zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

bankovním převodem

číslo účtu u FIO banky je 2200823123/2010

Bližší info o cenách v DODACÍCH PODMÍNKACH) 

Při nákupu zboží nad 3.000Kč včetně DPH poštovné po ČR neúčtujeme.

 

osobní odběr

objednané zboží je možné vyzvednout na kamenné prodejně:

Božetěchova 97a,

602 00 Brno - Královo pole

Denně od 9,00 do 19,00 hodin.

Zboží je třeba vyzvednout do 5 pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem od obdržení potvrzujícího e-mailu/sms, že je připraveno k vyzvednutí. Po uplynutí této lhůty bude objednávka stornována a zboží vráceno zpět do prodeje.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat na:

+420 774 686 598

 

 

Internetové ceny jsou platné pouze při objednávce přes náš E-shop.

Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH

Rychlé doručení v ČR a SR

Zboží skladem odesíláme v den objednávky. Možnost osobního odběru v Brně.

Zákaznická podpora

S výběrem zboží Vám pomůže náš odborně školený personál.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 3000 Kč máte dopravu zdarma.